• In English
 • Мінветеранів: В Дніпрі на Міжнародному книжковому фестивалі «Book space» відбудеться презентація ветеранської літератури «Ветеранський намет»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 19 червня 2019 року о 17:19

  В Дніпрі відбудеться презентація єдиного простору ветеранської літератури «Ветеранський намет». Тож 21 червня в 14:00 на Міжнародному книжковому фестивалі «Book space» офіційний старт самого фестивалю, а в 15:30 зустрічайте наших ветеранів!

  В офіційній презентації на Великій сцені візьмуть участь заступник Міністра у справах ветеранів України, ветеран 79-ї аеромобільної бригади Олександр Терещенко, ветерани та письменники Юрій Руденко та Оксана Чорна, арт-директор фестивалю «Book space» Вікторія Наріжна.

  Про що пишуть учасники бойових дій, якими спогадами про війну вирішують ділитися на сторінках своїх книжок та навіщо, яка цінність літератури, створеної безпосередніми учасниками подій на Донбасі – про це піде мова під час презентації «Ветеранського намету».

  Одразу після того запрошуємо всіх до самого намету поспілкуватись, побачити асортимент книг та, звісно, придбати щось собі.

  Протягом трьох днів фестивалю в «Ветеранському наметі» будуть представлені книги різних авторів. Крім того, чимало ветеранів-письменників особисто приєднаються до заходу, візьмуть участь у автограф-сесіях та дискусіях. Багато з цих авторів вже брали участь у «Ветеранському наметі» у столиці на «Книжковому Арсеналі», але будуть й нові письменники у Дніпрі.

  Приходьте на фестиваль до «Ветеранського намету» 21-23 червня, Січеславська набережна (Фестивальний причал).