• In English
 • Мінветеранів: Триває реєстрація на Всеукраїнський забіг “Шаную Воїнів, біжу за Героїв України”
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 18 серпня 2023 року о 10:41

  Захід приурочено до Дня пам'яті Захисників України, що відзначається 29 серпня.

  Традиційно передбачено три дистанції:  2, 5 та 10 кілометрів. З урахуванням умов воєнного стану забіг проходитиме в онлайн форматі.

  Кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію із закріпленим на футболці ім'ям людини, яка віддала життя в боротьбі за вільну Україну, та поділитися у соціальних мережах історією про Героя, за якого біжить, з хештегами #БіжуЗаГероя_2023 та #забіг2023.

  Реєстрація триватиме до 20 серпня 2023 року за цим посиланням.

  За 3-5 днів після подання заявки на участь ви отримаєте на електронну пошту свій номер та прізвище загиблого Захисника чи Захисниці та іншу інформацію стосовно умов участі в забігу "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України".

  Нагадаємо, щорічну акцію, яка проходитиме вже вшосте, започаткував у 2018 році батько загиблого Героя російсько-української війни, “кіборга” Олексія Дурмасенка Олег Дурмасенко спільно з Таїсією Братасюк та Дмитром Примаченком. Кожного року тисячі українців беруть в участь у забігу, щоб вшанувати пам'ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, а також продемонструвати вдячність рідним полеглих Воїнів.

  Група учасників забігу у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Zabig2018KyivAtoOos

  З організаційних питань звертайтесь на адресу: zabigshanuygeroiv@gmail.com