• In English
 • Мінветеранів та представники Асоціації міст України обговорили нагальні питання підтримки ветеранів та їхніх родин у громадах
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 30 квітня 2024 року о 09:11

  Команда Міністерства у справах ветеранів України провела онлайн-зустріч із представниками Асоціації міст України. Обговорили актуальні питання реалізації державної ветеранської політики на місцях, забезпечення всебічної підтримки ветеранів, ветеранок, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. 

  Участь у заході взяли понад 600 представників органів місцевого самоврядування. 

  Під головуванням заступника Міністра у справах ветеранів України Руслана Приходька учасники проаналізували та обговорили актуальні проблемні питання щодо надання статусів, утворення структурних підрозділів з питань ветеранської політики, а також стратегію державної ветеранської політики та роль органів місцевого самоврядування.

  У ході заходу учасники отримали детальні роз’яснення профільних фахівців Мінветеранів щодо особливостей ветеранської політики в органах місцевого самоврядування, а також практичні рекомендації щодо  надання статусів за новою процедурою. Крім того обговорено актуальні питання стосовно реалізації житлових прав ветеранів війни, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць, а також сформовано пропозиції щодо вирішення проблемних питань.

  “Проведення таких зустрічей з обговорень актуальних питань ветеранської політики та кращих регіональних практик сприятимуть усуненню перепон, які виникають в процесі реінтеграції та надання  підтримки нашим Захисникам і Захисницям, їх рідним безпосередньо у громадах. Мінветеранів завжди відкрите до співпраці”, – зазначив Руслан Приходько.

  Онлайн-зустріч провели за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії.