• In English
 • Мінветеранів та Кримська республіканська організація Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій уклали Меморандум про партнерство
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 липня 2023 року о 12:15

  Співробітництво буде спрямовано на підтримку правового і соціального захисту ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України. 

  Меморандум підписали Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та голова Кримської республіканської організації Всеукраїнської профспілки військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій Руслан Місіратов.

  Йдеться про залучення представників громадської організації до: 

  • обговорення проектів нормативно-правових актів щодо забезпечення прав і свобод ветеранів війни та членів їхніх сімей;
  • участі у моніторингових групах при Мінветеранів;
  • співпраці щодо покращення програм психічної реабілітації ветеранів та їхніх сімей;
  • здійснення практичних заходів щодо формування позитивного образу ветерана війни тощо.

  “Наразі Мінветеранів активно працює над тим, щоб наші Захисники і Захисниці після перемоги України мали можливість безпроблемно повернутися до мирного життя, отримати від держави належну соціальну підтримку та всі можливості для самореалізації у громадах, долучитися до відновлення економіки країни", – зазначила Юлія Лапутіна.

  “Ми готові плідно та ефективно співпрацювати з Мінветеранів у реалізації програм з підтримки ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Воїнів”, – наголосив Руслан Місіратов.