• In English
 • Мінветеранів створює можливості для здобуття освіти та працевлаштування у сфері кібербезпеки
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 21 квітня 2021 року о 14:24

  Практичні проекти в межах пріоритетної стратегії Мінветеранів «Захист, розвиток, добробут» сприяють реінтеграції ветеранів у цивільне життя шляхом підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів.

  Про це розповів заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук на презентації нової програми професійного розвитку ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники».

  Програму розроблено за сприяння Міністерства у справах ветеранів України та Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України. Вона реалізується Фондом цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) за стратегічної та фінансової підтримки Управління з координації надання допомоги США країнам Європи та Євразії Державного департаменту США у партнерстві з Мінветеранів, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

  «Запуск програми професійного навчання у сфері кібербезпеки – це нові і, головне, сучасні можливості для наших захисників. Повертаючись до мирного життя, ветерани продовжуватимуть велику справу захисту України уже в кіберпросторі в умовах високотехнологічної інформаційної війни», - наголосив Володимир Левчук.

  Програма надає ветеранам безкоштовну можливість професійного навчання у сфері кібербезпеки для подальшого працевлаштування у державному та приватному секторах.

  «Маючи досвід реалізації схожих програм, хочу побажати успіху всім ветеранам, які пройдуть відбір. Навчання не буде легким, але вони знають, як долати виклики»,- зазначив заступник Міністра.

  Для участі у програмі ветеранам необхідно до 15 травня 2021 року заповнити форму за посиланням Форма заявки – Cyber Defenders та очікувати результатів відбору.