• In English
  • Мінветеранів розпочинає роботу над осучасненням пільг та соціальних гарантій для Захисників та їхніх сімей
    Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 26 березня 2022 року о 22:27

    Мінветеранів розпочинає роботу над осучасненням пільг та соціальних гарантій для Захисників та їхніх сімей, - повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час прямого включення до інформаційного марафону всеукраїнських каналів.

    Йдеться про розробку та внесення пропозицій щодо осучаснення пільг та соціальних гарантій, які передбачені чинним Законом України № 3551-XII “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

    “Наразі наші ветерани – від 18 років і до поважного віку, але переважна більшість – це молоді люди. Після перемоги вони повернуться з війни ще молодими і їм потрібні інші умови. Над цим ми зараз працюємо. Обов'язково це буде психологічна реабілітація – й цивільним й військовим. Військовим в першу чергу. Обов’язково медичне забезпечення. Система медичного забезпечення також буде реформована, а також – побудова сучасної системи переходу з військової кар’єри до цивільної. Це кардинальна реформа. І коли ми її побудуємо – людина від підписання контракту до моменту виходу на пенсію, або закінчення контракту, буде супроводжуватись державою на всіх напрямках”, – наголосила Юлія Лапутіна.