• In English
 • Мінветеранів координує інституційну реформу у всіх сферах, які стосуються ветеранів та військовослужбовців
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 10 травня 2023 року о 12:37

  Мінветеранів координує інституційну реформу у всіх сферах, які стосуються ветеранів та військовослужбовців. На цьому наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в інтерв'ю “Голосу Америки.

  “Урядом України затверджено Стратегію переходу від військової служби до цивільного життя, в якій визначено, що саме Міністерство у справах ветеранів координує інституційну реформу у всіх сферах, які стосуються ветеранів та військовослужбовців”, – зазначила вона.

  До того ж, Мінветеранів володіє державним електронним реєстром ветеранів війни, його створено за підтримки американських партнерів. За словами Міністра, реєстр – це не просто база даних, а дієвий інструмент, який дозволяє дотичним міністерствам та відомствам обмінюватися інформацією при наданні тих чи інших послуг і сервісів ветеранам.

  “Це зроблено для того, щоб ветеран не бігав за довідками, а міг зайти в електронний “Кабінет ветерана” та дізнатися всю необхідну інформацію щодо статусів та належних соціальних гарантій та послуг”, – пояснила Юлія Лапутіна.