• In English
 • Мінцифри: Відбудеться онлайн-презентація освітнього курсу «Демократія через дії»
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 27 вересня 2023 року о 11:45

  Міністерство цифрової трансформації України разом з Міжнародною фундацією виборчих систем IFES Україна та ГО «Боротьба за права» запускають новий освітній курс — «Демократія через дії». Онлайн-презентація відбудеться 5 жовтня о 16:00. 

  У події візьмуть участь:

  • проектна менеджерка порталу Дія.Освіта Руслана Коренчук;
  • фахівець з громадянської освіти IFES Україна Олександр Ткачинський;
  • співзасновниця громадської організації «Боротьба за права» Ірина Виртосу.

  Під час презентації спікери обговорять методологію курсу, програму освітнього серіалу, регіональні тренінги, програму стажувань та можливості для випускників.

  Курс «Демократія через дії» містить освітній серіал на платформі Дія.Освіта, офлайн-тренінг та низку активностей для випускників. Матеріали курсу базуються на світовій методології IFES з громадянської освіти «Посилення залученості через освіту для демократії» (Strengthening Engagement through Education for Democracy — SEED).

  Освітній серіал розповідає про ідеології та політичні режими, права людини, державний устрій України, фізичну та цифрову участь громадян на місцевому й національному рівнях, усвідомлену участь у виборах.

  За трансляцією презентації можна слідкувати на Facebook-сторінках Мінцифри та IFES Україна.

  Деталі події можна переглянути за посиланням на сторінці у Facebook — https://www.facebook.com/events/672649008127294.

  Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES Україна) у співпраці з ГО «Боротьба за права».