• In English
 • Мінцифри: Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес відкриють у Рівному
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 07 березня 2023 року о 15:03

  Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес відкриють у Рівному. У новому центрі підприємці Рівного зможуть отримувати безоплатні консультації, відвідувати навчальні події, збирати відгуки від відвідувачів на свою продукцію в спеціальному pop-up кутку, обмінюватися досвідом з іншими підприємцями щодо пошуку інвестицій та налагодження експортної діяльності. Відкриття центру заплановане на весну 2023 року.

  Для цього Офіс з розвитку підприємництва та експорту, що впроваджує національний проект Дія.Бізнес спільно з Міністерством цифрової трансформації, підписав багатосторонній меморандум про співпрацю з Рівненською обласною військовою адміністрацією, Рівненською обласною радою, РЕНОМЕ і UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що мережа центрів Дія.Бізнес продовжує розширюватися навіть в умовах війни: «Мінцифри має на меті перетворити Україну на країну підприємців. У цьому нам активно допомагає Офіс з розвитку підприємництва та експорту, а також партнери мережі центрів Дія.Бізнес. Звісно, повномасштабна війна змушує підприємців стикатися з викликами, як-от повне закриття бізнесу чи релокейт. Проте багато хто з них вважає, що попри важкі умови зможе масштабуватися та знайти нові ринки збуту. Підписання меморандуму про відкриття рівненського центру Дія.Бізнес — це можливість створити сприятливе бізнес-середовище в регіоні».

  Детальніше – на сайті Мінцифри