• In English
 • Мінцифри: На Дія.Освіта з'явився новий серіал "Як створити безбарʼєрний молодіжний простір"
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 07 травня 2024 року о 18:53

  Освітній серіал допоможе працівникам молодіжних просторів залучати молодь до своїх проєктів і заходів. А також навчить, як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема з молоддю, що має інвалідність.

  Молодіжний простір — це місце де можна безоплатно, цікаво й змістовно провести час. Наприклад, відвідати лекцію, завітати на показ фільму чи пограти в настільні ігри.

  «Українська молодь — це майбутні лідери, які, зокрема, розвиватимуть цифрову державу. Важливо вже зараз надати доступ до знань, що допоможуть навчити їх створювати безбар’єрну комунікацію, впроваджувати технології та інновації. Мета нового освітнього серіалу на Дія.Освіта — розповісти, як зробити молодіжні простори та центри відкритими й доступними для молоді, зокрема й з інвалідністю», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Освітній серіал виходить у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, яка створена з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Він поєднує теорію, практичні інструменти та лайфхаки. Після перегляду ви здобудете базу знать, що допоможе зрозуміти тему інклюзивного підходу в роботі з молодими людьми, зокрема хлопцями та дівчатами, які живуть з інвалідністю.

  Також на основі практичних порад від експертів серіалу ви зможете розробляти власні сценарії молодіжної роботи.

   «В UNFPA ми прагнемо розширювати можливості молоді з різними здібностями. Для нас важливо, щоб проєкти були орієнтовані на потреби всіх молодих людей, забезпечуючи кожному можливість для самореалізації та розвитку. Інклюзивні молодіжні програми — це наш внесок у сприяння формуванню та підтримці суспільства, у якому різноманітність, рівність і недискримінація є не просто ідеалами, а реальністю, у якій ми живемо щодня», — зазначає представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Массімо Діана.