• In English
 • Мінцифри: Гайворонська громада впроваджує цифрову трансформацію в сучасний туризм
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 28 червня 2023 року о 18:37

  Гайворонська громада розпочала роботу над чатботом #МандруйГайворонщиною, щоб підвищити туристичний потенціал регіону.

  Розвиток локального туризму — це дієвий інструмент залучення інвестицій, розвитку підприємництва та підвищення рівня життя мешканців. Водночас все більше сучасних мандрівників мають запит на доступність цифрових сервісів та інноваційних рішень у сфері туризму.

  У межах акселераційної програми «Громада 4.0» Гайворонська міська територіальна громада на Кіровоградщині вирішила запустити туристичний чатбот.

  За задумом авторів проекту, чатбот #МандруйГайворонщиною забезпечить швидкий та зручний доступ до інформації про громаду, а також допоможе туристам орієнтуватися в маршрутах, ознайомлюватися з місцевими подіями та знаходити корисні сервіси.

  Наразі проект перебуває на стадії тестування, а запуск робочої версії #МандруйГайворонщиною заплановано на серпень 2023 року. Команда збирається анонсувати чатбот за допомогою різних інструментів: QR-кодів, банерів та платформ соціальних мереж.

  Комунікації розраховані насамперед на туристів, які планують подорож або вже приїхали на Гайворонщину. Зовнішня реклама також охопить переселенців, які прибули в Гайворонську громаду після повномасштабного вторгнення і ще не знайомі з туристичним потенціалом регіону.

  Участь в акселераційній програмі «Громада 4.0» дала команді змогу покращити знання та навички в галузі цифровізації, взяти участь у тренінгах та майстер-класах, обмінятися досвідом з іншими громадами-учасниками.

  Більше на сайті Мінцифри.