• In English
 • Мінстратегпром та Міноборони Чехії підписали Меморандум про взаєморозуміння у присутності Президента України та Прем'єр-міністра Чехії

  Мінстратегпром та Міноборони Чехії підписали Меморандум про взаєморозуміння у присутності Президента України та Прем'єр-міністра Чехії.

  Документ передбачає підтримку військово-технічної співпраці, докладання спільних зусиль до підтримки проектів із виробництва озброєнь і боєприпасів та інших проектів оборонної промисловості, що їх реалізують оборонні компанії в Україні та Чеській Республіці. Його підписали Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін і перший заступник Міністра оборони Чеської Республіки Франтішек Шульц.

  «У фокусі стрілецька зброя, боєприпаси, модернізація бронетехніки», – коментує Олександр Камишін у своєму Telegram-каналі.

  Захід відбувся у межах робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Чеської Республіки у присутності Глави Української держави та Прем'єр-міністра Чехії Петра Фіали.

  Найближчим часом до України прибуде делегація Чехії у розвиток домовленостей, досягнутих між українською та чеською сторонами.


  Мінстратегпром та Міноборони Чехії підписали Меморандум про взаєморозуміння у присутності Президента України та Прем'єр-міністра Чехії Мінстратегпром та Міноборони Чехії підписали Меморандум про взаєморозуміння у присутності Президента України та Прем'єр-міністра Чехії