• In English
 • Мінстратегпром: Південнокорейська компанія фінансуватиме створення укриттів у навчальних закладах та закладах охорони здоров’я

  30 жовтня в Києві відбулася робоча зустріч представників Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та південнокорейської компанії SsangYong Engineering and Construction Co з метою налагодження партнерських відносин у створенні захисних споруд у дитячих садках, школах та лікарнях.

  Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, його заступники Сергій Боєв та Тимур Ткаченко й начальник Управління з питань координації діяльності з утримання фонду захисних споруд цивільного захисту Олександр Санжара зустрілися зі старшим віце-президентом компанії SsangYong Санг Хі Ву, заступником гендиректора Йу Джин Кім, менеджером Гам Джанг та виконавчою директоркою CORE Response Ukraine Ліаною Хоровицькою. Це благодійна організація, засновником якої є американський актор Шон Пенн. Організацію фінансує SsangYong.

  Ssangyong E&C – одна з найбільших будівельних компаній в Азії. Їх діяльність охоплює всі сфери будівництва: будівлі, дороги, метро, залізниці, аеропорти, гавані, дамби, мости, тунелі й заводи. Компанія реалізувала 135 проектів у світі загальною вартістю 9 млрд дол. США в 20 країнах, включаючи Сінгапур, Індонезію, Малайзію, Саудівську Аравію, Йорданію та Індію. 

  SsangYong та CORE планують профінансувати будівництво та ремонт семи об’єктів соціальної інфраструктури. Це побудова двох дитсадків, двох шкіл та ремонти лікарні у Миколаївській області, ліцею в Миколаєві та школи в місті Харків. 

  На зустрічі з представниками Мінстратегпрому з партнерами з SsangYong та CORE обговорили облаштування укриттів на цих об’єктах. Всі дитсадки, школи й лікарні, які будуватимуться або ремонтуватимуться за фінансової підтримки південнокорейської компанії, матимуть захисні споруди. Їх побудують або облаштують згідно з концепцією “Залізне укриття” та рекомендаціями з посібника, який розробило Міністерство.

  Наступні кроки очікуються у першому кварталі 2024 року.