• In English
 • Мінстратегпром: 7 угод було укладено на міжнародній виставці Eurosatory

  17-21 червня у Парижі проходить Eurosatory — одна з найбільших міжнародних виставок оборонної промисловості. Українські компанії, як державні, так і приватні, взяли в ній участь. Окрім представлення власних розробок, під час виставки було підписано документи щодо майбутнього партнерства. Мінстратегпром представляв заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Сергій Боєв.

  Компанії АТ “Укроборонпром” підписали п’ять документів з європейськими компаніями.

  Дві з них — з французькою компанією Thales. Перша — це меморандум про створення в Україні спільного підприємства, яке займатиметься ремонтом та модернізацією обладнання для засобів РЕБ, зв’язку, систем ППО та радарів.

  Друга стосується наміру французької сторони створити в Україні сервісний центр, який займатиметься обслуговуванням та випробуванням засобів радіоелектронної боротьби та радарів.

  Угода про співпрацю з Hexadron регулює співробітництво щодо спільного виробництва безпілотного авіаційного комплексу.

  Договір про співпрацю щодо встановлення та тестового використання навігаційних систем на радарах українського виробництва уклали з Exail.

  Також підписали Меморандум про взаєморозуміння з Arquus. Цей документ стосується обслуговування та модернізації бронетехніки.

  Окрім того, французька асоціація GICAT підписала Меморандум про співпрацю з об’єднанням «Технологічні сили України», а один з приватних розробників дронів домовився про спільну розробку БПЛА з Thales.

  “Українська та європейська оборонка мають чим поділитися одне з одним. Ми розраховуємо на тривалу та плідну співпрацю, що підвищить обороноздатність не лише України, а й всього Європейського Союзу, частиною якого ми зрештою станемо”, - сказав Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.