• In English
 • Мінстратегпром вніс уже 779 підприємств до переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють операції з металобрухтом

  Станом на 17 вересня до переліку суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю або операції з металобрухтом, внесено 779 суб’єктів.

  Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України веде перелік суб’єктів господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом, відповідно до змін Закону України "Про металобрухт", які набули чинності 14 липня 2020 року.

  Зміни законодавства спрямовані на виведення роботи заготівельників брухту із тіні. Зокрема, передбачено, що вносити інформацію про суб’єктів господарювання до переліку має центральний орган виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну промислову політику.

  У Департаменті з питань промисловості Мінстратегпрому наголошують, що факт знаходження суб’єкта господарювання в зазначеному переліку є єдиним та достатнім доказом правомірності здійснення операцій з металобрухтом.

  Міністратегпром оновлює інформацію в переліку відповідно до поданих заявок в електронній формі з накладеним електронним сертифікованим ключем.