• In English
 • Мінсоцполітики: Зустрічайте новорічні свята з єДопомога
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 23 грудня 2022 року о 17:26

  Міністерство соціальної політики з перших днів повномасштабного вторгнення разом з ІТ-волонтерами, ДП "ІОЦ Мінсоцполітики України", Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні створили гуманітарну платформу, яка забезпечила додаткову підтримку для людей, що постраждали від війни.

  єДопомога стала державним проектом з низкою партнерів, волонтерів, якому вдалось, використовуючи сучасні технології, започаткувати новий підхід в наданні допомоги від людей та організацій тим, хто її потребує.

  Напередодні Нового року платформа єДопомога презентує брендовану продукцію.

  Замовити святкову продукцію та задонатити на єДопомога можна швидко та зручно на сайті https://edopomoga.customprint.market/uk. Таким чином, ви підтримуєте існування та розвиток платформи єДопомога.

  Довідково

  Гуманітарна платформа єДопомога створена Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри, Світового Банку та ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. Платформа має три напрями: грошова допомога від держави (єДопомога державна); отримання та надання волонтерської допомоги (єДопомога волонтерська); виплати від міжнародних організацій (єДопомога міжнародна).

  На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.