• In English
 • Мінсоцполітики запрошує здійснити новорічну мрію дитини через платформу єДопомога
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 26 грудня 2022 року о 18:48

  Допоможіть дітям відчути новорічні та різдвяні свята, попри повномасштабну війну!

  Мінсоцполітики за підтримки Нова пошта запрошує всіх бажаючих долучитись до важливої місії - стати єМиколаєм для дітей в Україні!

  Щоб стати єМиколаєм та здійснити новорічну мрію дитини, потрібно:

  - Перейти за посиланням http://bit.ly/3FGfZ1u

  - Натиснути «Стати єМиколаєм»

  - Обрати, яким способом ви хочете передати подарунок. Особисто, «З рук в руки» або «Онлайн», сплативши Передплату в одному з магазинів мережі партнерів ONECARD (Будинок Іграшок, VIP Maluk, CHICCO або BABYSHOP)

  - Обрати лист дитини, натиснути «Допомогти»

  - У разі обрання способу «З рук в руки»: дочекатися дзвінка оператора контакт-центру єДопомога для координації з батьками дитини щодо доставки подарунка та отримання промо-коду на доставку в Новій пошті.

  - У разі обрання способу «Онлайн»: сплатити Передплату єДопомога у дитячих магазинах партнерів.

  Кожна дитина України сьогодні чекає на диво!

  Відгукніться на Лист- мрію та поспішайте до 14 січня 2023 року (включно)!


  Довідково

  Гуманітарна платформа єДопомога створена Мінсоцполітики за підтримки Мінцифри, Світового Банку та ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

  єДопомога стала державним проектом з низкою партнерів, волонтерів, якому вдалось, використовуючи сучасні технології, започаткувати новий підхід в наданні допомоги від людей та організацій тим, хто її потребує.

  Платформа має три напрями: грошова допомога від держави  (єДопомога державна); отримання та надання волонтерської допомоги (єДопомога волонтерська); виплати від міжнародних організацій  (єДопомога міжнародна).

  На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

  Напередодні Нового року платформа єДопомога презентує брендовану продукцію.

  Замовити святкову продукцію та задонатити на єДопомога можна швидко та зручно на сайті https://edopomoga.customprint.market/uk. Таким чином, ви підтримуєте існування та розвиток платформи єДопомога.