• In English
 • Мінсоцполітики пропонує вендорам долучитися до підписання відкритого Меморандуму про співпрацю у сфері цифрової трансформації
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 26 березня 2024 року о 12:30

  Цифрова трансформація соціальної сфери стала ключовим елементом національної стратегії у галузі цифрових технологій, що спрямований на розвиток ефективної та доступної цифрової держави.

  Для збільшення ефективності реалізації даної стратегії, а також для мінімізації проявів корупції Міністерство соціальної політики України виступає з ініціативою щодо підписання відкритих меморандумів з виробниками та постачальниками інформаційно-комунікаційного обладнання (вендорами) про співпрацю у сфері цифрової трансформації соціальної сфери з метою відновлення та розвитку людського капіталу, ефективної економії бюджетних коштів та створення прозорої системи закупівель.

  Міністерство соціальної політики прагне забезпечити максимальну прозорість у закупівельних процедурах й створити сприятливі умови для всіх учасників ринку. Раніше Урядом було прийнято постанову, яка дає можливість закуповувати товари і роботи за кошти міжнародних донорів через електронну систему закупівель Prozorro, таким чином забезпечувати абсолютну прозорість при підготовці закупівель.

  Запрошуємо компанії, які розробляють або постачають обладнання, продукти та послуги, долучитись до розвитку цифрових платформ та інструментів для підтримки сфери соціальних послуг.

  Якщо ваша компанія є розробником програмного забезпечення, виробником комп'ютерів, серверів, маршрутизаторів тощо, постачальником хмарних сервісів, або будь-яких інших технологічних рішень, то ви можете стати ключовим партнером у розвитку та впровадженні нових цифрових рішень, спрямованих на поліпшення якості життя громадян.

  Співробітництво Мінсоцполітики та вендорів на основі укладеного Меморандуму відбуватиметься за такими основними напрямами:

  • спільний розвиток та впровадження нових технологій для цифрової трансформації соціальної сфери та обробки даних;
  • обмін знаннями зі світових кращих практик щодо використання інформаційних технологій, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення;
  • обмін знаннями зі світових кращих практик щодо створення корпоративних мереж та центрів обробки даних для функціонування інформаційних систем;
  • надання максимально вигідних умов постачання.

  Міністерство готове вести відкритий діалог щодо наповнення меморандуму з урахуванням інтересів учасників і персонально підписувати документ з кожним вендором окремо.

  Долучайтеся до соціально-відповідальних лідерів індустрії та до спільної роботи у сфері цифрової трансформації для кращого майбутнього нашої держави.

  Ознайомитися з типовим текстом Меморандуму можна за посиланням.

  Для додаткової інформації і налагодження співпраці звертайтесь за адресою info@mlsp.gov.ua.