• In English
 • Мінсоцполітики відкрите до співпраці з представниками громадськості в питаннях захисту прав внутрішньо переміщених осіб
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 30 березня 2018 року о 14:59

  26 березня відбулася робоча зустріч заступника Міністра соціальної політики Миколи Шамбіра з представниками неурядової організації Stabilization Support Services (Канада), яка реалізує програму «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб» за фінансової підтримки Уряду Великої Британії у рамках проекту «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства».

  Заступник Міністра висловив подяку міжнародним партнерам за підтримку внутрішньо переміщених осіб. Він запевнив, що Міністерство соціальної політики відкрите до конструктивних пропозицій у цьому напрямку для громадських організацій та міжнародних експертів.

  До програми залучено 26 радників з питань внутрішньо переміщених осіб, які були обрані на підставі прозорого конкурсу та працюють при департаментах обласних державних адміністрацій системи соціального захисту населення України.

  Микола Шамбір відзначив необхідність широкого обговорення регіональних практик з адаптації та інтеграції переміщених осіб у нові громади для визначення пріоритетних ефективних заходів щодо подолання проблем внутрішньо переміщених осіб.

  Сторони відзначили спільне бачення щодо питань взаємодії центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства.