• In English
 • Мінсоцполітики та Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій продовжують діалог у гуманітарній сфері
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 03 грудня 2020 року о 14:51

  Перший заступник Міністра соціальної політики Євген Котик провів робочу зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 3 грудня 2020 року.

  Євген Котик подякував за роботу, яку проводять релігійні інституції у гуманітарній сфері, та підкреслив важливість об’єднання зусиль для надання допомоги тим людям, які найбільше її потребують.

  Учасники зустрічі зосередились на питаннях надання адресної допомоги соціально вразливим верствам населення, піднімали проблемні питання щодо визнання вантажів гуманітарною допомогою для направлення їх найбільш незахищеним верствам населення.

  Перший заступник Міністра наголосив, що Мінсоцполітики як спеціально уповноважений державний орган з питань гуманітарної допомоги буде сприяти мінімізації формальних перешкод з метою якомога швидшого потрапляння гуманітарної допомоги до людей.

  Учасники зустрічі зазначили, що готові використовувати потенціал церков для реалізації гуманітарних ініціатив, наголосили на готовності продовження діалогу та співпраці у гуманітарній сфері та вирішили створити робочу групу для організації взаємодії сторін.