• In English
 • Мінсоцполітики постійно працює над вирішенням питання забезпечення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 26 вересня 2018 року о 18:03

  Міністерство соціальної політики постійно працює над вирішенням питання забезпечення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Про це заявив заступник Міністра соціальної політики Микола Шамбір під час зустрічі із заступником Представника Управління ООН у справах біженців (УВКБ ООН) В Україні Ноель Калхун та представниками громадських організацій.

  «Наразі для нас першочерговими є питання забезпечення виплати поточних пенсій ВПО та врегулювання питання виплат за минулий період», - зазначив Микола Шамбір.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання вдосконалення механізму виплати пенсій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам задля уникнення ситуацій виплати пенсій стороннім людям.

   «Міністерством опрацьовується новий порядок забезпечення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. У найкоротші терміни ми вийдемо на зміни до законодавства та надамо їх громадськості для ознайомлення та надання пропозицій», - резюмував Микола Шамбір.

  Учасники зустрічі домовилися про продовження співпраці та пошуку рішень для посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.