• In English
 • Мінсоцполітики опрацьовує питання доступу до реєстру пільговиків для реалізації їх права на безкоштовне паркування
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 03 червня 2021 року о 14:24

  2 червня 2021 року заступник Міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерій Бушков провів робочу нараду за участю заступників голови Київської міської державної адміністрації Костянтина Усова та Петра Оленича з питань впровадження нових соціальних сервісів для пільгових категорій населення, зокрема, щодо проблемних питань реалізації права пільговиків на безкоштовне паркування.

  Учасники наради розглянули пропозицію забезпечити пільги на паркування особам з інвалідністю, учасникам бойових дій, іншим пільговим категоріям через Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, розпорядником якого є Мінсоцполітики.

  За словами Валерія Бушкова, створення єдиної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи щодо призначення, нарахування та отримання соціальної підтримки, підвищення якості соціальних послуг, наближення їх до людей через створення нових зручних соціальних сервісів – один із пріоритетів Мінсоцполітики.

  «У нас є пілотний проект щодо створення ЕІССС (єдиної інформаційної системи соціальної сфери), що передбачає об’єднання всіх наших реєстрів. Але ми не будемо чекати на завершення його реалізації, а впровадимо наш інформаційний обмін з тими реєстрами, які зараз є, з можливістю доопрацювання в майбутньому», – наголосив заступник Міністра.