• In English
 • Мінрегіон: Відбулось 15-те засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 28 квітня 2021 року о 11:58

  27 квітня під головуванням Міністра розвитку громад та територій, голови української частини Комісії Олексія Чернишова відбулось 15-те засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків. Захід пройшов за участі Флоріана Фраушера – голови австрійської частини Комісії, Ґернота Пфандлера – Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Австрія в Україні, представників урядових, дипломатичних та бізнесових інституцій з обох сторін, а також очільників обласних державних адміністрацій України.

  “Ми зацікавлені в тому, щоб наші відносини продовжували розвиватися динамічно і послідовно в різних економічних напрямках. Співпраця в енергетичній, аграрній, соціальній сферах має на меті потужний розвиток економіки регіонів та стрімке розширення торговельно-економічних відносин між Україною та Республікою Австрія”, — зазначив очільник Мінрегіону Олексій Чернишов.

  Було обговорено питання щодо співпраці в економічній, енергетичній, аграрній, соціальній сферах, зокрема вдосконалення якості надання комунальних послуг.

  Окреслили перспективи регіонального партнерства між Україною та Республікою Австрія. Мінрегіон зацікавлений в обміні досвідом в сфері транскордонного співробітництва, стратегічного планування на регіональному та місцевому рівнях із відповідними представниками органів державної влади та місцевого самоврядування Республіки Австрія.

  “2020 рік був плідним для австрійсько-української співпраці, зокрема, попри пандемію, експорт українських товарів до республіки Австрії зростав. Це хороший знак. Я впевнений, що наші двосторонні відносини розвиватимуться”, — зазначив Флоріан Фраушер, генеральний директор з питань економіки, інновацій та міжнародної політики Федерального міністерства цифровізації та економічного розвитку Австрії, голова австрійської частини Комісії.

  На завершення зустрічі співголовами був підписаний Підсумковий протокол засідання.

  Також у межах засідання Українсько-австрійської змішаної комісії відбувся українсько-австрійський бізнес форум, за участі президента торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова та віце-президента австрійської федеральної економічної палати Річарда Шенца. На бізнес форумі були порушені важливі питання щодо перспективи двосторонньої торгівлі, інвестицій та можливостей українського бізнесу в Австрії.