• In English
 • Мінрегіон: Славутич впроваджує посаду омбудсмена з безбар’єрності
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 16 серпня 2021 року о 14:24

  У місті Славутич впроваджують низку проектів, що спрямовані на створення універсального простору. Цей напрям реалізується у межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Відтак у місті вперше в Україні створено посаду омбудсмена з безбар’єрності у структурі виконавчого комітету міської ради.

  «Славутич впроваджує програму з безбар’єрності, що має на меті створення доступних міських просторів. У межах ініціативи вперше в Україні у структурі виконавчого комітету Славутицької міської ради з‘явилась посада омбудсмена з безбар’єрності. Наразі триває відбір кандидатури на цю позицію. Фахівець координуватиме напрям інклюзії та доступності у місті», — зауважила Заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська

  Водночас у Славутичі продовжують розбудовувати безбар‘єрний простір. Зокрема, завершено ремонтні роботи в Інклюзивно-ресурсному центрі. Продовжуються розпочаті роботи із заниження тротуарів на проспекті Дружби народів. Окрім цього, триває реконструкція критого басейну, яка враховує потреби маломобільних груп населення.

  Заступник Міністра Наталія Козловська наголосила, що успішний досвід Славутича у реалізації безбар’єрних рішень у майбутньому планують поширити на всю Україну.

  Зазначимо, раніше Міністерство розвитку громад та територій України, Київська обласна державна адміністрація та Славутицька міська рада підписали Меморандум про розвиток безбар’єрної архітектури в Україні.