• In English
 • Мінрегіон готує низку постанов для забезпечення розробки комплексних планів громад
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 08 квітня 2021 року о 13:19

  7 квітня у Мінрегіоні відбулася робоча зустріч під головуванням заступника Міністра Наталії Козловської з представниками центральних органів виконавчої влади та за участі залучених експертів. На зустрічі учасники розглянули та обговорили проектні редакції постанов Уряду «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та «Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території».

  Ці нормативно-правові акти розробляються на виконання Закону України від 17.06.2020 №711-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель», яким в рамках продовження реформи децентралізації запроваджено новий вид містобудівної документації – комплексний план просторового розвитку території територіальної громади.

  Робоча зустріч відбулася у режимі онлайн-конференції із забезпеченням відповідних карантинних обмежень та була присвячена врахуванню зауважень громадськості, що надійшли в рамках громадського обговорення, яке завершилося 26.03.2021.

  Після відповідних змін проекти нормативно-правових актів будуть направлені на погодження центральних органів виконавчої влади та профільних асоціацій.