• In English
  • Міноборони Німеччини виділить 1,5 млн євро на придбання медичного обладнання для Національного військово-медичного клінічного центру
    Міністерство оборони України, опубліковано 30 жовтня 2019 року о 12:02

    Цьогоріч Міністерством оборони України та Федеральним Міністерством оборони Федеративної Республіки Німеччина укладено Угоду щодо надання українській стороні фінансового гранту на придбання медичного обладнання та фінансування сервісного обслуговування, загальна сума якого становить 1,5 млн євро.

    Інноваційне медичне обладнання, а саме інтервенційну ангіографічну систему Alphenix Core+, флюороскопічну рентгенівську систему, цифрову CFRMEX та рентгенівську діагностичну систему, цифрову XFM буде встановлено у Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ» до кінця 2019 року. Завдяки цьому медичному обладнанню наші військовослужбовці матимуть можливість обстежуватись за допомогою найсучасніших медичних технологій, що застосовуються у провідних країнах світу при лікуванні різних патологій (захворювань, травм, уражень).

    Вітчизняне оборонне відомство зацікавлене у продовженні та розширенні практичної співпраці з Федеративною Республікою Німеччина у сфері військово-медичного співробітництва, адже медична служба Міноборони Німеччини на постійній основі надає українським військовим медикам практичну підтримку. Зокрема, у процесі впровадження військово-медичної реформи з метою посилення спроможностей вітчизняної військово-медичної галузі та досягнення натівських стандартів.