• In English
 • Міноборони активно працює над приєднанням до програми розширених можливостей НАТО, – Андрій Загороднюк
  Міністерство оборони України, опубліковано 27 лютого 2020 року о 11:54

  Міноборони активно працює над приєднанням до програми розширених можливостей НАТО.  Про це заявив Міністр оборони України Андрій Загороднюк в інтерв’ю інтернет-виданню “Лівий берег” (LB.ua).

  «Ми перезапустили процес приєднання до Програми розширених можливостей НАТО і активно працюємо, щоб отримати статус учасника. Такий статус дозволить нам глибше інтегруватися в НАТО, включаючи навіть участь у спільних місіях. Є країни, які готові нас підтримати. Є ті, з ким ще потрібно працювати. Але механізм вже запущено, і він працює», – зазначив Міністр оборони України.

  Серед іншого, відповідаючи на питання, Андрій Загороднюк зазначив, що підтримка партнерів по НАТО представлена на достатньо серйозному рівні і вона можлива лише тоді, коли є реформи системного характеру.

  У цьому контексті Міністр зазначив, що нещодавно в ході роботи з дорадчою радою з оборонних реформ (Defense Reform Advisory Board), іноземним радникам стратегічного рівня було представлено подальші напрямки реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України. В свою чергу члени ради високо оцінили напрацювання нової команди оборонного відомства.