• In English
 • Мінмолодьспорту відвідала активна молодь Дніпра
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 06 квітня 2018 року о 14:52

  6 квітня заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема провів зустріч з учнівською та студентською молоддю, представниками молодіжних громадських організацій Дніпра.

  Під час неформального спілкування Олександр Ярема розповів про молодіжну політику в країні, її реалізацію в окремих регіонах.

  Зокрема, заступник Міністра зазначив, що багато ініціатив, пов'язаних із молодіжною роботою, програмою «Молодіжний працівник», виникли саме у дніпрян.

  На зустрічі йшлося і про «Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні-2017», який започаткували та провели Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН. На конкурс було подано 100 практик молодіжної роботи з різних куточків України від організацій з державного та громадського сектору. Відібрано 10 переможців, а 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні».

  За словами Олександра Яреми, найбільше практик надійшло з Дніпропетровської області – 11. І серед переможців - благодійна організація «Благодійний фонд «Даруємо радість» (м.  Дніпро), яка, зокрема, залучає випускників інтернатних закладів та молоді з «важким дитинством» до волонтерської діяльності.

  Посадовець анонсував проведення двох значних молодіжних форумів, які відбудуться цього року у Дніпрі.  

  Молоді активні дніпряни цікавилися загалом роботою Міністерства, можливостями для самореалізації та участі у процесах прийняття рішень, взаємодією із владою тощо.