• In English
 • Ми готові утримувати стабільність і вести країну до економічного зростання, – Глава Уряду під час зустрічі з депутатами Європарламенту
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 квітня 2018 року о 14:05

  Уряд України має чітку економічну стратегію і готовий, утримуючи стабільність, вести державу до економічного зростання шляхом ухвалення важливих регуляторних рішень, спрощення підприємницьких процедур, розвитку найбільш прогресивних галузей промисловості.

  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з делегацією Комітету у закордонних справах Європарламенту. Глава Уряду підкреслив, що діалог урядів та парламентів – це важлива складова політичної співпраці як всередині держави, так і на міжнародній арені.

  Він розповів парламентарям про амбітну програму реформ Кабінету Міністрів і головну мету перетворень – досягти 5-7% зростання економіки. Для цього підготовлені і поступово ухвалюються понад 30 економічних законопроектів, реалізується Дорожня карта впровадження Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

  «Ми відкрили можливості для пенсійної, медичної, освітньої реформи. І зараз вони впроваджуються. Ми визначили цілі економічної політики – і рухаємося в напрямку її реалізації. Ми готові утримувати стабільність і вести країну до економічного зростання», - сказав Володимир Гройсман.

  Окремо сторони обговорили питання співпраці з Міжнародним валютним фондом, створення в Україні антикорупційного суду – як незалежного органу і суттєвої складової економічного зростання, питання корпоратизації держкорпорацій, вибудови принципів державного менеджменту та ефективного управління державним майном. «Я свідомий того, що корупційні загрози треба усунути, - зазначив Глава Уряду. – І в цьому контексті антикорупційний суд має бути максимально прозорим і незалежним, де працюватимуть люди з підтвердженою репутацією».

  Прем'єр-міністр подякував європейській стороні за продовження програми гуманітарної допомоги українцям, які постраждали через війну на Сході, і за програми макрофінансової підтримки України, які потрібні нашій державі. Разом з тим, зазначив Глава Уряду, обсяги «макрофіну» об’єктивно недостатні для великого прориву. Саме тому Україні потрібно прискорювати власний розвиток і нарощувати власні можливості, впевнений Прем’єр-міністр.  

  У свою чергу депутати Європарламенту відзначили, що Євросоюз і Європарламент були і залишаються союзниками України по більшості питань міжнародної політики та напрямків реформ в Україні. Передусім це стосується антикорупційної політики та змін в сфері енергетики.

  «Ми тут, в Україні, перебуваємо невеликою делегацією. Але друзів України в Європейському парламенті значно більше. Ми відзначаємо ваш успіх. І ми готові допомагати», - зазначила євродепутат Лайма Андрикене.

  Ми готові утримувати стабільність і вести країну до економічного зростання, – Глава Уряду під час зустрічі з депутатами Європарламенту