• In English
 • Мінмолодьспорт: Уряд схвалив Стратегію утвердження української національної та громадянської ідентичності
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 15 грудня 2023 року о 11:33

  Уряд схвалив Стратегію утвердження української національної та громадянської ідентичності. Постанова стане фундаментом для формування потужного громадянського суспільства, сильної нації та міцної держави.

  Очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний подякував військовим, активістам та представникам ОВА, які разом з нами писали Стратегію та наголосив на важливості документа.

  «Існування та процвітання Української держави неможливе без загального усвідомлення громадянами своєї національної та громадянської ідентичності, що бере початок від ототожнення себе з українським народом», — каже Матвій Бідний.

  Метою Стратегії є:

  формування та утвердження української національної та громадянської ідентичності у громадян та закордонних українців. Для цього ми будемо використовувати методи національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання та громадянської освіти, на основі національних цінностей України.

  Органи влади та інститути громадянського суспільства будуть реалізовувати Стратегію за такими напрямами:

  • утвердження української національної та громадянської ідентичності;
  • взаємопідтримка та співпраця щодо формування української національної та громадянської ідентичності між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства;
  • формування системи кадрового забезпечення;
  • сприяння розвитку інфраструктури.

  Мінмолодьспорт закликає українців брати участь у процесах утвердження української національної та громадянської ідентичності на всіх рівнях.

  Ми маємо перемогти на цьому інформаційному та сенсовому фронті.

  Вдячні ІСАР Єднання, які підтримали численні громадські обговорення, стратегічні сесії по всій Україні з напрацювання Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності в межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.