• In English
 • Мінмолодьспорт та Рада Європи підбили підсумки реалізації проекту «Молодь за демократію в Україні: Фаза II»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 грудня 2022 року о 23:36

  У Страсбурзі (Франція) відбулося друге засідання Керівного комітету проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза II» за участю представників Секретаріату Ради Європи, Міністерства молоді та спорту України, Офісу Ради Європи в Україні.

  У рамках засідання було підбито підсумки роботи проекту за 2022 рік та обговорено плани реалізації на 2023 рік.

  Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков наголосив на важливості поглиблення співпраці з Радою Європи у сфері молоді.

  «Молодіжний компонент включено до проекту Плану дій Ради Європи для України на 2023-2026 роки «Стійкість. Відновлення. Відбудова». Ми очікуємо на затвердження документа та переконані, що його реалізація дасть нам можливість посилити підтримку молоді в Україні, подолати наслідки війни росії проти України», — наголосив Андрій Чесноков.

  Заступник Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко поінформувала присутніх про досягнення в молодіжній політиці, нормативно-правові акти, які були розроблені Мінмолодьспортом та ухвалені вже після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

  «Ми високо цінуємо підтримку з боку Ради Європи та пишаємось тими результатами роботи, які демонструє проект «Молодь за демократію в Україні: фаза ІІ». За кожними з показників роботи у 2022 році стоять історії людей, громад, молодіжних центрів, яким проект надав енергію, сили, мотивацію не опускати руки, не зупинятись та розвиватись навіть в умовах постійних загроз та ризиків, які перед нами ставить війна росії проти України», — зазначила Марина Попатенко.

  Зі свого боку Стен Ньорлов, Голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи, Антьє Ротемунд, директор Департаменту молоді РЄ, Олена Черних, керівник проекту, поінформували про новини в діяльності їх установ та заплановані заходи з підтримки української молоді.

  Міністерство молоді та спорту України і Рада Європи докладають максимум зусиль, щоби проект було продовжено і в 2023 році.