• In English
 • Мінмолодьспорт повідомляє про результати розгляду проектів, поданих на конкурс в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 12 вересня 2020 року о 11:43

  У цьому році на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви до Міністерства молоді та спорту України від інститутів громадянського суспільства та установ, які працюють з молоддю, надійшло 9 заявок від Донецької, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської областей та м. Києва.

  Відповідно до вимог Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви та проведення заходів відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 16.11.2016 № 4297, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 р. за № 1498/29628 (зі змінами), Міністерство молоді та спорту України може реалізовувати проекти на територіях України та Литовської Республіки.

  Водночас відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), іноземним громадянам забороняється в’їзд на територію України з 28 серпня по 28 вересня 2020 року.

  Враховуючи зазначене, за результатами розгляду проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви, поданих на конкурс до Міністерства молоді та спорту України, Комітетом Ради обмінів молоддю України та Литви визначено перелік проектів, які отримали позитивну оцінку, але не можуть бути впроваджені відповідно до вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України.

  Разом з тим Комітет Ради обмінів молоддю України та Литви рекомендує інститутам громадянського суспільства та установам, які подавалися на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2020 році, подати заявки на участь у конкурсі, що буде оголошено у 2021 році, відповідно до умов його проведення та визначених пріоритетних завдань.

  Таким чином проекти, які у цьому році подані до Міністерства молоді та спорту України на конкурс в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви, не будуть реалізовані.