• In English
 • Мінмолодьспорт інформує про результати розгляду проектів, поданих на конкурс в рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 17 вересня 2020 року о 14:03

  У цьому році на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю до Міністерства молоді та спорту України від інститутів громадянського суспільства, навчальних закладів та комунальних установ, які працюють з молоддю надійшло 17 заявок із Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та м. Києва.

  Відповідно до вимог Порядку здійснення українсько-польських обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-польську раду обміну молоддю, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 04.07.2016 № 2643, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 липня 2016 р. за №937/29067 (зі змінами), Міністерство молоді та спорту України може реалізовувати проекти на територіях України та Республіки Польща.

  Водночас відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641«Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), іноземним громадянам забороняється в’їзд на територію України з 28 серпня по 28 вересня 2020 року.

  Враховуючи зазначене, за результатами розгляду проектів у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю, поданих на конкурс до Міністерства молоді та спорту України, Українсько-польською радою обмінів молоддю визначено перелік проектів, які отримали позитивну оцінку, але не можуть бути впроваджені відповідно до вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України.

  Разом з тим Українсько-польська рада обміну молоддю рекомендує інститутам громадянського суспільства, навчальним закладам та комунальним установам, які працюють з молоддю, та які подавалися на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю у 2020 році, подати заявки на участь у конкурсі, що буде оголошено у 2021 році, відповідно до умов його проведення та визначених пріоритетних завдань.

  Таким чином проекти, які у цьому році подані до Міністерства молоді та спорту України на конкурс в рамках здійснення українсько-польських обмінів молоддю, не будуть реалізовані.