• In English
 • Міністри закордонних справ України та Таджикистану підписали Програму співпраці МЗС на 2021-2022 роки
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 01 червня 2021 року о 23:12

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів онлайн-зустріч з Міністром закордонних справ Республіки Таджикистан Сіроджиддіном Мухріддіном.

  Сторони позитивно відзначили активізацію відносин України та Таджикистану, обговорили підготовку до проведення цьогоріч у Душанбе міжурядової комісії з економічного співробітництва.

  Керівник зовнішньополітичного відомства Таджикистану наголосив на важливості співпраці з українською стороною у галузі гідроенергетики та відзначив високу якість обладнання українського виробництва.

  Глава української дипломатії запевнив у готовності України до втілення взаємовигідних проектів у цій галузі, подальшого розвитку економічного співробітництва та торгівлі між двома державами.

  Співрозмовники обмінялися запрошеннями здійснити робочі візити. Дмитро Кулеба підтвердив запрошення вищому керівництву Республіки Таджикистан взяти участь у заходах з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

  Міністри підписали Програму співпраці між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Республіки Таджикистан на 2021-2022 роки, яка покликана вивести співпрацю зовнішньополітичних відомств на якісно новий рівень.