• In English
 • Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко про поточну ситуацію у Чернігові
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 19 серпня 2023 року о 17:20

  Правоохоронці оточили подвір'я у центрі Чернігова та здійснюють поквартирний обхід будинків. Роблять це задля того, аби упевнитись, що усі вцілили. До того ж, аби уникнути імовірних випадків мародерства у місті працюють додаткові патрулі. Про це журналістам повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

  "Територія справа і зліва епіцентру вибуху, ворожої атаки - всі будинки без дахів. Тому ми маємо дуже ретельно обстежити кожен метр цієї території. Тут працюють працівники СБУ, Офісу Генпрокурора. Ми маємо чітко задокументувати цей військовий злочин для того, щоб це лягло в скарбничку доказової бази злочинів проти людства російської федерації", - заявив очільник МВС.

  За словами Ігоря Клименка, основні жертви події перебували в автотранспорті чи переходили дорогу, а також повертались із церкви. Усі, хто перебував в драмтеатрі, вчасно спустилися до укриття. Працівники Національної поліції після оголошення повітряної тривоги намагалися завести усіх в укриття.

  Окрім того, Міністр наголосив, що за драмтеатром знаходиться також великий парк. Там із самого ранку мами гуляли зі своїми дітьми. Центральна площа повністю була заставлена автомобільним транспортом.

  Нагадаємо, що сьогодні , 19 серпня, близько 12-ї години дня окупанти завдали удару по центру міста Чернігів.