• In English
 • Міністр внутрішніх справ зустрівся з послами країн-учасників фіналу Ліги чемпіонів
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 18 травня 2018 року о 15:02

  Сьогодні, 18 травня, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з послами Королівства Іспанії та Великобританії в Україні – Сільвією Кортес Мартін та Джудіт Гоф.

  «Підрозділи МВС повністю готові до забезпечення публічної безпеки під час фінального матчу Ліги чемпіонів. Ми залучаємо близько 12 тисяч правоохоронців. З них – 6 тисяч поліцейських, 3 тисячі нацгвардійців, тисяча прикордонників та інші підрозділи. Переконаний, що мобілізовані нами сили забезпечать належний рівень безпеки та порядку», – повідомив Міністр внутрішніх справ.

  Він також зазначив, що вже пройшли масштабні правоохоронні навчання на основних локаціях, зокрема в аеропорту Бориспіль та стадіоні «Олімпійський».

  «Ми відпрацювали алгоритми дій при найбільш ймовірних сценаріях розвитку подій, зокрема механізми міжвідомчої взаємодії, провели навчання ситуаційних центрів», – додав Арсен Аваков.

  Глава МВС підкреслив, що для координації дій створено штаб на чолі з першим заступником Міністра.

  Перший заступник глави МВС Сергій Яровий  нагадав, що у правоохоронних органів впроваджено нові підходи до роботи під час масових заходів.

  «Вже рік ми використовуємо скандинавський досвід забезпечення правопорядку, залучаємо фахівців з Консультативної місії ЄС. У центрі нашої роботи стоїть превенція негативних ситуацій. Для цього створено антиконфліктні поліцейські групи, які продемонстрували свою ефективність під час масових заходів 2 травня в Одесі», – сказав він.

  Перший заступник голови Національної поліції - начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін запевнив, що до забезпечення порядку будуть залучені спеціалісти всіх підрозділів.

  «Будуть задіяні усі підрозділи Національної поліції – від вибухотехнічної служби до поліцейських-кавалеристів, кінологів, патрульних та підрозділів тактично-оперативного реагування. Поліція робитиме усе, аби унеможливити пронесення будь-яких небезпечних предметів чи речовин на стадіон та у місця масового скупчення громадян», - додав він.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф повідомила, що впевнена в роботі органів системи МВС.

  «Ми знаємо, що в українських правоохоронних органів є великий досвід роботи на масових заходах. Більшість фанів будуть вести себе спокійно, проте можуть бути порушення безпеки. Вже на початку наступного тижня для допомоги долучаться поліцейські Великобританії», - додала вона.