• In English
 • Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представниками Києво-Могилянської академії, Посольства США та Університету Індіани
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 20 березня 2019 року о 18:49

  Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз провела робочу зустріч з представниками Києво-Могилянської академії, Посольства США та Університету Індіани.

  Обговорили перспективи створення навчальних курсів та програм у сфері комунікацій, які дозволили б проводити підготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів, що обійматимуть посади у Міністерстві ветеранів. Зокрема, було обговорено потреби у кваліфікації спеціалістів, а також якості, якими вони мають володіти і які слід розвивати.

  «Фокус нашої діяльності - ветерани, робота з ними, їх сім'ями та суспільством. Ми плануємо провести цілу інформаційну кампанію, щоб сфокусувати увагу суспільства на позитивному образі ветеранів, який наразі далеко не завжди є позитивним. Слід звернути увагу на те важливе, що зробив ветеран для суспільства. Крім того, про це слід нагадати і самому ветерану, який, попри те, що повернувся до цивільного життя, має тепер допомагати змінювати країну на краще вже там, де він зараз знаходиться. Але усе це потребує комплексного підходу», - наголосила Ірина Фріз.

  У підсумку учасники зустрічі наголосили на повній підтримці створення навчальних програм та домовилися про подальшу співпрацю.