• In English
 • Міністр Сухопутних військ США ознайомився із процесом підготовки військовослужбовців в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки
  Міністерство оборони України, опубліковано 02 лютого 2018 року о 17:23

  До Міжнародного центру миротворчості та безпеки завітав Міністр Сухопутних військ США Марк Еспер з дружиною Ліа Еспер.

  Під час перебування на Львівщині вони ознайомилися з особливостями організації процесу підготовки українських військовослужбовців під керівництвом іноземних та українських інструкторів.

  Під час проведення брифінгу начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів іноземним гостям про зміни, які відбулися впродовж останнього часу на території МЦМБ. Він також дав високу оцінку американським військовим інструкторам, під керівництвом яких для потреб вітчизняного війська вже підготовлено не лише чимало бойових підрозділів, але навчено також і значну кількість досвідчених українських інструкторів.

  Велике зацікавлення в іноземних гостей викликало огляд та ознайомлення з можливостями Центру імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів. Зокрема, вони ознайомилися з призначенням та можливостями, з тактичними оперативними центрами батальйону та бригади, а також з призначенням та роботою системи віртуального моделювання дій командного складу VBS3.

  «Саме завдяки тісній співпраці та всебічній підтримці наших американських колег нам вдалося створити цей, оснащений за найкращими світовими зразками Центр. Нам приємно, що на його базі вже понад півроку здобувають знання та практичний досвід українські воїни», – зазначив начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

  Окрім цього, перебуваючи на полігоні, представники американської делегації мали можливість детально ознайомитися із соціально-побутовою інфраструктурою Центрального містечка МЦМБ.