• In English
 • Оксана Коляда закликала разом вшанувати пам’ять жінок, які загинули за свободу та незалежність України
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 17 жовтня 2019 року о 12:03

  18 жовтня о 9:30, у сквері на проспекті Правди у столиці, висадять дерева та відкриють «Алею пам’яті загиблих жінок за свободу та незалежність України».

  У ГО «Жіночий ветеранський рух», яка ініціювала захід, зазначають, що жіночий внесок у війну певний час лишався непомітним, але кількість загиблих у війні жінок тільки підтверджує, що подвиг не має статі.

  Тож представниці жіночого ветеранського руху ініціювали створення Алей пам’яті.

  У заході візьме участь Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

  «Ми, жінки, так довго доводили, що можемо на рівні з чоловіками воювати за країну. Ми вибороли можливість обіймати бойові посади, бути курсантками військових закладів. Зрештою жінки стали захищати державу на рівні з чоловіками і разом з тим гинути на передовій в боях за Україну. Шануймо пам’ять про сміливих дівчат та жінок, які обрали свій шлях – шлях воїна та захисниці. Давайте разом підтримаємо таку важливу ініціативу щодо вшанування пам’яті загиблих за свободу та незалежність України жінок», – закликала Оксана Коляда.