• In English
 • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов представив в.о. ректора Донецького національного медичного університету
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 20 серпня 2020 року о 08:55

  Під час робочої поїздки на схід України Міністр охорони здоров’я Максим Степанов представив в.о. ректора Донецького національного медичного університету Майю Єрмолаєву.

  «Війна внесла серйозні корективи в роботу Донецького національного медичного університету. Але завдяки його команді заклад вдалося зберегти. Так, поки не в тому вигляді, який був до війни. Але ми плануємо повернути університету провідне місце серед закладів медичної освіти. І перший вагомий крок на шляху до цього — призначення нової виконувачки обов’язків ректора. Майя Єрмолаєва все своє лікарське і наукове життя працювала у Донецькому національному медичному університеті і розуміє, які кроки треба зробити для відновлення провідних позицій закладу», — розповів очільник МОЗ.

  На сьогодні у ДНМУ навчається 2718 студентів. По закінченні 2019-2020 навчального року випускниками ДНМУ є 223 студенти.

  «Підготовка медичних кадрів – нагальне питання для нас. Адже наразі близько 5000 лікарських посад залишаються неукомплектованими, серед них і медико-профілактичного профілю: лікарі-інфекціоністи, лікарі-епідеміологи, лікарі-вірусологи. Потреба у лікарях-педіатрах також зростає кожного року», — наголосив Максим Степанов. 

  Також Міністр охорони здоров’я розповів про завершення роботи над планом створення Донецької обласної лікарні, яка, окрім того, стане високоспеціалізованою університетською клінікою.

  Зі свого боку, в команді університету зазначили, що Максим Степанов – перший Міністр охорони здоров’я, який відвідав Донецький медичний університет від початку бойових дій на сході України.

  Нагадаємо, що під час робочої поїздки на схід Максим Степанов відвідав також міську лікарню №3 Краматорської міської ради та обласну дитячу лікарню м. Слов’янськ.