• In English
 • Міністр оборони взяв участь в урочистих заходах з нагоди випуску офіцерів Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 червня 2020 року о 15:02

  Сьогодні, 25 червня, Міністр оборони України Андрій Таран привітав особовий склад Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка з нагоди 26-го випуску офіцерів-магістрів військового управління.

  «Сьогоднішні урочистості особливі не тільки тим, що проходять в умовах дотримання карантинних заходів. Вже понад шість років триває агресія Російської Федерації, яка всупереч міжнародному праву анексувала український Крим та продовжує цю злочинну окупацію частини нашої суверенної території. За ці роки багато ваших колег, в тому числі й ті з вас, хто зараз стоїть в строю офіцерів-випускників, щоденною службою на Сході України довели, що вони є справжніми професіоналами», – зазначив Міністр оборони.

  Очільник оборонного відомства привітав науково-педагогічних працівників та випускників із завершенням навчального року й висловив вдячність керівництву академії за вагомий внесок у справу підготовки офіцерів.

  «Для мене, як для людини, яка віддала багато років свого життя службі у воєнній розвідці, та в перші, найважчі два роки російської агресії, відстоювала інтереси України у Спільному центрі контролю і координації на Донбасі, слова «честь і патріотизм офіцера-розвідника» мають вагомий особистісний вимір. Яскравим прикладом відданості справі, героїзму та жертовності є випускник Воєнно-дипломатичної академії 2016 року Герой України генерал-майор Максим Шаповал, який, на превеликий жаль, трагічно загинув внаслідок терористичного акту 27 червня 2017 року», – зазначив Андрій Таран.

  Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

  «Вірю, що озброєні отриманими в Академії знаннями, ви продовжите втілювати здобутий досвід в розвиток воєнної розвідки України та забезпечуватимете процеси переходу її діяльності на стандарти НАТО», – звернувся до випускників Міністр оборони.

  Андрій Таран вручив дипломи з відзнакою і золоті медалі випускникам-відмінникам навчання. Також він вручив погони офіцерам, які отримали чергові військові звання.

  Після церемонії вручення дипломів про закінчення академії та нагрудних та пам’ятних знаків закладу, відбувся ритуал прощання випускників з Бойовим Прапором.

  По завершенню урочистих заходів начальник Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка полковник Павло Крисяк презентував Міністру оборони України сучасну навчально-матеріальну базу академії. Андрій Таран відвідав навчальні класи та аудиторії Героїв України Євгенія Березняка та Максима Шаповала.