• In English
 • Міністр оборони вручив нагороди кращим військовослужбовцям
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 грудня 2018 року о 16:50

  Сьогодні, 5 грудня, у Міністерстві оборони України відбулися урочисті збори до Дня Збройних Сил України.

  У заході взяли участь Міністр оборони України Степан Полторак, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, представники структурних підрозділів оборонного відомства та гості.

  Зокрема, відбулася урочиста церемонія нагородження кращих військовослужбовців.

  «Сьогодні в цій залі присутні військовослужбовці, які прибули отримати заслужені нагороди з району проведення Операції об’єднаних сил, – зазначив Степан Полторак. – В цей непростий день і час, на жаль, загроза не зменшується, а збільшується. Я хотів би подякувати кожному із вас за те, що ви не ховаєтеся, за те, що ситуація, яка була в 2014 році, кардинально помінялася. Тому що в 2014 році ми, на жаль, були вимушені проводити величезну роботу для того, щоб відновити Збройні Сили України. А сьогодні ми навіть не встигаємо прийняти усіх охочих до резерву першої черги та резерву підрозділів територіальної оборони».

  «Форма підготовки буде різна – від одного дня до двадцяти в залежності від спеціальності та завдань. Якщо порівняти якісний склад, який був, то сьогодні він набагато кращий. Роботи ще багато, ми усвідомлюємо, що ми далеко не все зробили. Ми підготували низку законодавчих ініціатив та зокрема зміни в закони, нормативні акти, аби покращити і прискорити можливості захисту нашої держави. Закони мають дозволяти швидко приймати рішення», – сказав він.

  «Президент кожного дня починає і завершує свій робочий день з проблем армії та втручається там, де це потрібно. Це стосується особливо фінансового ресурсу. В період воєнного стану нам необхідно збільшення і фінансового ресурсу, і можливостей економіки для забезпечення поставок ЗС України військовою формою, паливно-мастильними матеріалами, товарами військово-промислового комплексу, які спрямовуються на озброєння Збройних Сил України», – повідомив Степан Полторак.

  Глава оборонного відомства повідомив, що спільно з начальником Генерального штабу було прийнято рішення відзначати на День Збройних Сил 10 кращих командирів бригад, 20 командирів батальйонів, 30 командирів рот, 40 командирів взводів. А в інших органах військового управління – кращі екіпажі, кращих стрільців, снайперів.

  «Ці мужні люди, які щодня дня виконують важливі завдання, сьогодні присутні в цій залі. І мені дуже приємно нагородити їх відомчими відзнаками та грошовими преміями та подякувати кожному з вас!» – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак та вручив нагороди військовослужбовцям.