• In English
  • І Президент, і МЗС, і Міноборони, волонтери та міжнародні партнери роблять все можливе, щоб повернути наших героїв-моряків, – Степан Полторак
    Міністерство оборони України, опубліковано 05 грудня 2018 року о 16:53

    «Вчора я зустрічався з рідними і близькими моряків, які мужньо виконали завдання і не зрадили країні. Дуже важко спостерігати, наскільки боляче цим рідним і близьким чекати своїх героїв, наскільки важко доводиться сьогодні працювати, щоб повернути їх додому», -  повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час брифінгу для представників ЗМІ 5 грудня.

    «І Президент України, і Міністерство закордонних справ, і Збройні Сили, і Міністерство оборони, волонтери, міжнародні партнери роблять все, щоб найближчим часом повернути наших героїв додому. Наші моряки витримали та не відповіли на провокацію, не відкрили вогонь. І тримаються зараз», – зазначив глава оборонного відомства.

    «Бажаю всім дочекатися рідних додому переможцями. Збройні Сили є гарантом незалежності України, кожен військовослужбовець є гарантом незалежності України!» – наголосив Степан Полторак.