• In English
 • Міністр оборони: Вірю, що з такою молоддю Україна матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 серпня 2018 року о 17:10

  9 серпня Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з дітьми, які приїхали до Києва з різних куточків України, в тому числі і з міст, які розташовані неподалік лінії зіткнення на сході України.

  Зустріч була ініційована українськими волонтерами у рамках Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну».

  «Українська армія робить усе можливе, аби ви мали можливість жити в щасливому краї та щасливій країні, досягати величезних успіхів,  – сказав генерал армії України Степан Полторак. – Хочу, щоб кожен з вас пам’ятав, що кращої країни, ніж Україна, немає. А також пам’ятайте, що наша країна підростає разом з вами. Ви – її майбутнє».

  Міністр оборони побажав гостям успіхів та впевненості у майбутньому та запевнив, що Збройні Сили їх ніколи не покинуть і будуть поруч. Українські діти ставили під час зустрічі не за віком дорослі і розсудливі запитання та отримали відверті відповіді.

  «Вірю, що з такою молоддю Україна обов'язково матиме щасливе світле майбутнє і переможе будь-які негаразди та ворогів», – підкреслив Міністр оборони.

  Наприкінці зустрічі всі діти отримали в подарунок фотокнигу «Світ, який ми захищаємо», що є другим виданням в рамках проекту Міністерства оборони України, який розповідає про події на сході.