• In English
 • Міністр оборони України здійснив робочу поїздку до району проведення операції Об’єднаних сил
  Міністерство оборони України, опубліковано 07 жовтня 2019 року о 16:18

  На виконання доручення Президента України сьогодні, 7 жовтня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк та начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак здійснили робочу поїздку в район проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

  У складі робочої групи, до якої також залучені заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян та Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, посадовці відвідали місто Золоте на Луганщині, де в рамках досягнутих у попередні роки у Мінську домовленостей заплановано процес розведення військ.

  Глава оборонного відомства зустрівся з місцевими жителями, волонтерами та військовослужбовцями Збройних Сил України, які виконують бойові завдання у зазначеному населеному пункті.

  Під час спілкування, зокрема, йшлося про відновлення місцевої інфраструктури, ремонт доріг, медичне та інше забезпечення мешканців Золотого. Андрій Загороднюк підтвердив готовність відповідних структур цивільного-військового співробітництва Збройних Сил та Національної поліції і надалі активно реалізовувати гуманітарні проекти з метою покращення рівня життя містян.

  «Ми спілкувалися з великою кількістю людей, у тому числі запитали про їх ставлення до процесу розведення військ, до тих подій, що відбуваються. Можу з упевненістю сказати – місцеве населення підтримує концепцію розведення сил і в цілому ті плани, які у нас є», – зазначив Міністр оборони.

  За словами керівника військового відомства, за результатами проведених зустрічей планується утворити координаційний центр, який підпорядковуватиметься місцевій адміністрації і координуватиме дії представників ЗС України, Нацполіції та інших структур. Завданням Центру буде оперативне розв’язання усіх проблемних питань громадян та забезпечення їх безпеки.

  Андрій Загороднюк запевнив, що спільними зусиллями армійців і місцевої влади буде забезпечено належний рівень безпеки людей.