• In English
 • Міністр оборони України та заступник Міністра оборони США визначали пріоритети двостороннього співробітництва на найближчу перспективу
  Міністерство оборони України, опубліковано 07 грудня 2018 року о 14:04

  Сьогодні, 7 грудня, відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з делегацією США на чолі із заступником Міністра оборони США пані Лорою Купер.

  Степан Полторак поінформував іноземну делегацію про ситуацію, яка склалася внаслідок чергового акту відкритої збройної агресії з боку Росії, що відбувся у Керченській протоці.

  Глава оборонного відомства окремо зупинився на питаннях стану реалізації Закону України “Про національну безпеку України”, зокрема у контексті впровадження цивільного демократичного контролю в Міністерстві оборони України, реформування системи управління, проведення оборонного огляду та ключових аспектів оборонної реформи.

  Також у ході зустрічі були визначені пріоритети щодо посилення двостороннього співробітництва на найближчу перспективу та конкретні заходи, які будуть реалізовуватись з використанням допомоги Сполучених Штатів Америки та інших міжнародних партнерів.

  Окрім зазначеного, сторони обговорили перелік першочергових потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також узгодили спільні дії щодо реалізації євроатлантичних прагнень нашої держави.