• In English
 • Міністр оборони України провів зустріч з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 жовтня 2019 року о 18:51

  Сьогодні, 17 жовтня, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні на чолі з головою МКЧХ в Україні пані Флоренс Жиллетт.

  Андрій Загороднюк подякував представникам організації за активну діяльність та зусилля у справі покращення гуманітарної ситуації та вирішення соціально важливих питань в районі проведення операції Об’єднаних сил і на тимчасово окупованих територіях.

  Міністр оборони поінформував іноземну делегацію про поточну ситуацію на сході України, а також про заходи, що вживаються керівництвом держави та Міноборони з метою забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України.

  Пані Флоренс Жиллетт відзначила високий рівень діалогу МКЧХ з Міністерством оборони та Збройними Силами України, важливість співпраці і координації дій у певних сферах та реалізації гуманітарних ініціатив. Голова МКЧХ в Україні також наголосила на основних аспектах діяльності Комітету та перспективних напрямках подальшого співробітництва з оборонним відомством України.

  Сторони акцентували увагу на важливості забезпечення безпеки як співробітникам МЧКХ, так і цивільному населенню в зоні ведення бойових дій.