• In English
 • Міністр оборони України перевірив готовність військовослужбовців та техніки ЗС України до Дня Незалежності України
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 серпня 2018 року о 16:25

  10 серпня на військовому аеродромі у селищі Озерне, що на Житомирщині, було проведено тренування перед військовим парадом з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

  У рамках заходів було продемонстровано проходження механізованої колони підрозділів Збройних Сил України.

  Міністр оборони Степан Полторак переконався у готовності особового складу, озброєння та військової техніки до участі в урочистостях. «Люди розуміють поставлені завдання і виконують їх злагоджено. В цілому військовослужбовці та техніка ЗС України до проведення параду на честь Дня Незалежності України готові. Цього року у параді братимуть участь чотири з половиною тисячі військовослужбовців у складі 24 підрозділів», - підкреслив Степан Полторак.

  Під час військового параду буде продемонстровано нові зразки військової техніки, які поставлені вже на озброєння до Збройних Сил України, а також будуть показані зразки озброєння, які є перспективними і зараз проходять державне випробування. Щодо інших зразків техніки, які цього року побачать українці, будуть й ті, які поставлено іноземними партнерами. Всього ж у параді братиме участь 250 одиниць техніки.

  Наступні тренування до свята заплановано провести напередодні урочистостей на вулиці Хрещатик у місті Києві.