• In English
  • Міністр оборони України наголосив на позитивних зрушеннях у системі медичного забезпечення Українського війська
    Міністерство оборони України, опубліковано 19 серпня 2019 року о 18:37

    «За останні роки система медичного забезпечення Збройних Сил України зазнала кардинальних змін. Нам вдалося зменшити етапність у наданні кваліфікованої медичної допомоги та наблизити її до переднього краю. Це дало змогу знизити летальність на етапах медичної евакуації та у лікувальних закладах», – наголосив 19 серпня Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України.

    Глава вітчизняного оборонного відомства повідомив, що наразі сформовано єдиний орган медичного забезпечення – Головне військово-медичне управління, відкрито реабілітаційний центр для військовослужбовців та створено три нові медичні установи рівня «відділення/центр».

    «Розгорнуто шість профільних реабілітаційних відділень на 490 ліжок. Обсяг реабілітаційної бази доведено майже до 1,5 тисячі ліжок», – зазначив Степан Полторак, додавши що наразі забезпеченість лікарськими засобами та індивідуальними аптечками доведено до встановлених норм, а  підрозділи ЗС України, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, забезпечені ними на 100 відсотків.