• In English
  • Міністр оборони привітав військових розвідників та військовослужбовців-танкістів, які виконують завдання в районі ООС, з професійними святами
    Міністерство оборони України, опубліковано 09 вересня 2018 року о 14:25

    Сьогодні, 9 вересня, в рамках робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак привітав військових розвідників та військовослужбовців-танкістів з професійними святами.

    «Для мене велика честь привітати сьогодні військовослужбовців, які несуть службу у розвідувальних та танкових підрозділах і виконують наразі завдання в районі операції Об’єднаних сил, та нагородити 56-х військовослужбовців відомчими нагородами, відзнаками та цінними подарунками. Люди, які служать у цих підрозділах, є надзвичайно патріотичними, мужніми, вони – справжні герої, тому що небезпека – на кожному кроці, – зазначив генерал армії України Степан Полторак. – Збройні Сили України є гарантом незалежності та суверенітету України! Впевнений, що прийде час, і ми повністю відновимо територіальну цілісність нашої держави! Щиро вдячний кожному військовослужбовцю за мужність, самовідданість та героїзм! Бажаю усім мирного неба після нашої Перемоги! Слава Україні!».

    За його словами, задачі, які виконують військовослужбовці, є надзвичайно важливими: від розвідки залежить успіх бойової операції, від міці танкових підрозділів – успішність не тільки бойових завдань, але й в цілому завдань оборонного та наступального бою.